Koks vaikų priežiūros centro darbo laikas? Mes dirbame 24 valandas 7 dienas per savaitę.

Kas prižiūrės mano vaiką/vaikus vaikų priežiūros centre? Daugiau nei 20 metų esame vaikų darželis, kuriame dirba kvalifikuoti pedagogai, psichologai, virtuvės darbuotojai. Visi šie specialistai dirbs su Jūsų vaiku/vaikais.

Prieš kiek laiko galiu užsakyti vaiko/vaikų priežiūros paslaugą? Vaiko/vaikų priežiūros paslaugą galite užsisakyti ne vėliau nei prieš tris valandas iki atvykimo.

Ar mano vaikas/vaikai gali vaikų priežiūros centre likti nakvoti? Taip, turime puikias sąlygas nakvynei. Planuojamą nakvynę reikėtų užsisakyti ne vėliau nei prieš parą iki atvykimo.

Ar galima už paslaugas atsiskaityti vietoje? Ne, paslauga užsakoma iš anksto, už ją sumokant pavedimu.

Ar bus grąžinti pinigai jei vaikas/vaikai neatvyks?  Ne, pinigai grąžinami nebus.

Kas bus jei pavėluosiu pasiimti savo vaiką/vaikus sutartu laiku? Vėluojant atsiimti už papildomą vaiko/vaikų priežiūros laiką reikės susimokėti.

Ar mano vaikas/vaikai bus pamaitinti? Taip. Užsakant vaiko/vaikų priežiūros paslaugą galite pasirinkti ir maitinimą – pusryčius pietus ar vakarienę. Visą maistą savo virtuvėje gaminame patys. Daugiau nei 20 metų esame ekologinės pakraipos darželis, tad vaikams gaminame iš produktų, užaugintų ekologiniuose ūkiuose.

Kokio amžiaus vaikai priimami vaikų priežiūros centre? Vaikų priežiūros centre laukiame ir kūdikių, ir ikimokyklinukų ir mokyklinio amžiaus vaikų, kuriems reikalinga trumpalaikė priežiūra.

Ką mano vaikas/vaikai veiks vaikų priežiūros centre? Žais, pieš, sportuos, muzikuos, dalyvaus smegenų mankštos užsiėmimuose, keliaus į žygius... Siūlome daugybę veiklų, jos priklausys nuo konkretaus laiko kada Jūsų vaikas/vaikai lankysis mūsų centre.

Ar atvykstant į vaikų priežiūros centrą reikalinga speciali apranga, apavas? Būtų gerai, jei vaikas/vaikai turėtų šlepetes ar lengvus batelius, kuriuos dėvėtų būnant viduje. Lauko apranga turėtų būti patogi, nevaržanti judesių.

Dažniausiai užduodami klausimai