Darželis visą parą

Valandai, vakarui, savaitgaliui Gyvenime nutinka įvairių dalykų, kai pagalbos prižiūrint mažuosius prireikia nepatogiu metu. Vizitas, pas gydytoją, į kirpyklą, draugų vestuvės ar ligonio lankymas... Kur palikti mažuosius valandai, vakarui ar parai, kad jiems būtų smagu, saugu, sotu, patikima? Žinoma pas mus! Savaitgaliais, kaip ir įprastomis darbo dienomis, vyksta muzikos, piešimo pamokos, mankštos, judriųjų žaidimų, estafečių rungtys, žygiai į mišką ir daugybė kitų veiklų. Mažyliams tikrai nebus nuobodu!

Prašome vos dviejų dalykų: nevesti ligoniukų (sloguojančių, karščiuojančių, kosėjinčių…), nes darželis yra sveikų vaikučių susibūrimo vieta; labai tiksliai pasirinkti dieną, valandą, kada atkeliausite pas mus, kiek valandų praleisite, pasirinkti valgysite (jei taip, kiek kartų) ar nevalgysite, suformuoti pasirinktų paslaugų krepšelį, pavedimu sumokėti pinigėlius ir tuomet jau ruoštis susitikimui. Visada skambinkite ir klauskite, kad galėtume pasitarti, išsiaiškinti kilusius klausimus.

two babies and woman sitting on sofa while holding baby and watching on tablet
two babies and woman sitting on sofa while holding baby and watching on tablet

Gimtadienio šventė

Šeštadieniais ir sekmadieniais švęskite gimtadienius drauge su mumis. Gal norite savo svečius pasikviesti į pirčių zoną? (taip taip – mes turime pirčių ir baseino erdvę). Gal norite surengti orientacines varžybas miške? O gal sporto varžybas mūsų sporto salėje su medaliais ir taurėmis laimėtojams? Mes sakome – viskas įmanoma! Ir liūdna tikrai nebus! Nebus ir riebaluose virtų fri bulvių. Mes vaikučius maitiname sveiku, subalansuotu ir tikrai labai gardžiu maistu. Tereikia pasirinkti.

Pižamų vakarėliai

Kai dienos su draugais nepakanka, visada galima surengti pižamų vakarėlį! Juk taip smagu prisidūkus jaukiai pasiplepėti ir užmigti drauge. Žaidimai, smagios užduotys, gardi vakarienė ir sotūs pusryčiai, vaikiška draugystė… Ar begali būti smagiau?